Ogłoszenia parafialne

 

XVI Niedziela Zwykła 20.07.2014


1. Z racji przypadającego w piątek wspomnienia św. Krzysztofa – patrona podróżujących i kierowców, w najbliższą niedzielę – po Mszach św. o godz. 10.30 i 12.00 poświęcimy pojazdy mechaniczne na parkingu przed kościołem.

2. Wyjazd na pielgrzymkę do Niepokalanowa i Rybna we wtorek o godz. 6.00.

3. Tradycyjnie do naszej parafii 28 lipca przybędą dwie grupy pielgrzymkowe. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przyjęcie pielgrzymów do swoich mieszkań. Osoby, które zechcą przyjąć pielgrzymów prosimy o zgłoszenie w biurze parafialnym lub zakrystii.

4. Spotkanie dla tych, którzy chcą pielgrzymować na Jasną Górę w grupie wrzesińskiej dzisiaj o godz. 19.15 w salce parafialnej przy Farze.

5. Chętnych do grona ministrantów i lektorów zapraszamy jutro o godz. 10.00 do wspólnej gry w piłkę nożną na boisku szkolnym przy ul. Szosa Witkowska.

6. Dzieci w wieku od 7 do 13 lat zapraszamy do wzięcia udziału w półkoloniach letnich od 4 do 8 sierpnia. Zapisy w zakrystii.

7. Na koncert amerykańskiego chóru Mennonitów zapraszamy do naszego kościoła w sobotę 2 sierpnia o godz. 19.00.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik Katolicki”.

9. Dziękujemy za złożone w minioną niedzielę ofiary na cele budowlane (5.328 zł.). W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Naszym Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżycia kolejnego tygodnia, oddając wszystkich wstawiennictwu św. Patronów.

10.Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Arletę Napieralską i wszystkich naszych bliskich zmarłych. Dobry Jezu...

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.