Ogłoszenia parafialne

XXXII niedziela zwykła – 08.11.2015r.

1. Dzisiaj Kościół w Polsce obchodzi Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym na świecie. Modlitwą, a także ofiarami składanymi do puszek przed kościołem, wspieramy dziś chrześcijan prześladowanych w Syrii.

2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej z wymieniankami za zmarłych o godz. 17:30 od poniedziałku do piątku.

3. W środę w 97 rocznicę odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny dokonajmy refleksji i odpowiedzmy sobie na pytanie: Czym jest dla mnie Ojczyzna, co to znaczy że jestem Polakiem i czy jestem patriotą. Uroczystości obchodów Święta Niepodległości rozpocznie Msza św. w kościele farnym o godz. 10:00.

4. Katecheza dla klas pierwszych ponadgimnazjalnych w czwartek o godz. 19:00.

5. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. oraz spotkanie w sobotę o godz. 8:30.

6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10:30 – udzielimy błogosławieństwa dzieciom, które w tym miesiącu ukończą pierwszy rok życia.

7. Na zakończenie Roku Życia Konsekrowanego w przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii ss. Uczennice Krzyża z Czmońca k/Kórnika. Siostry przybliżą nam charyzmat swego powołania oraz zbiorą ofiary przed kościołem na budowę ośrodka rekolekcyjnego w Czmońcu.

8. Przyjmujemy intencje mszalne na I kwartał 2016r.

9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik katolicki”, „Misyjne drogi”, kalendarze misyjne na 2016r.

10. Parafianom i gościom na nowy tydzień życzymy wielu łask Bożych oraz radosnego niedzielnego odpoczynku.

11. Wszystkich naszych bliskich zmarłych, w sposób szczególny śp. Zenona Przybyszewskiego polećmy dobremu Bogu.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.