XII Niedziela Zwykła 21.06.2015 r.

1. Na koncert organowy zapraszamy dziś o godz. 19.00. Gościnnie wystąpią Michał Lowinski i Marek Marciniak (trąbka). Natomiast na koncerty chórów uniwersyteckich z Portryko oraz RPA zapraszamy do naszego kościoła w czwartek i piątek o godz. 19.00. (informacja na plakacie).

2. W piątek zakończymy rok szkolny i katechetyczny. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Na Mszę św. dziękczynną zapraszamy:
- uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej w czwartek na godz. 18.00
- uczniów i pracowników Gimnazjum w czwartek na godz. 11.00.
Okazja do spowiedzi św. dla dzieci szkół podstawowych w środę od godz. 16.30, dla młodzieży gimnazjalnej także w środę od godz. 17.00.

3. W sobotę Mszą św. o godz. 8.30 rozpocznie się w naszej parafii kongregacja dekanalna kapłanów naszego dekanatu. Tym, którym czas pozwala do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

4. W niedzielę – 28 czerwca – w parafii p.w. Św. Kazimierza Królewicza od godz. 13.00 rozpocznie się całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz Jerycho Różańcowe. Zachęcamy do udziału szczególnie od godz. 17.00 do 18.00.

5. Od przyszłej niedzieli, tj. 28 czerwca, przez cały okres wakacji, w naszej parafii odprawiać będziemy dodatkową Mszę św. o godz. 21.00.

6. Półkolonie dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat odbędą się w dniach od 6 do 10 lipca. Szczegółowe informacje oraz zapisy w zakrystii. Koszt – 100 zł.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Przewodnik Katolicki”.

8. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele budowlane (5.214zł) oraz na operację dla Helenki Mokrackiej (4.280zł). Natomiast w przyszłą niedzielę będziemy mogli złożyć ofiarę do puszek przeznaczoną na budowę kościoła na misjach w Kamerunie.

9. Ministrantom, lektorom oraz ich rodzinom udającym się na kilka dni do Karpacza życzymy dobrego wypoczynku w poznawaniu Boga na górskich szlakach. Wszystkich naszych Parafian, jak również Gości polecamy Opiece Bożej.

10. Bożemu miłosierdziu polecamy naszych zmarłych. W sposób szczególny śp. Henryka Misterskiego. Dobry Jezu...

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.