Ogłoszenia parafialne

 

31. 08. 2014 r. – XXII Niedziela zwykła


1. W poniedziałek 01 września przypada 75 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w swoich modlitwach o tych, którzy polegli w obronie naszej Ojczyzny.

2. W poniedziałek 01 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny.

Msze św.:

- w poniedziałek o godz. 10.15 dla nauczycieli i młodzieży gimnazjum nr 2

- we wtorek o godz. 9.30 dla nauczycieli i młodzieży Zespołu Szkół Politechnicznych

- w piątek o godz. 16.00 dla dzieci szkół podstawowych Okazja do spowiedzi św. od godz. 15.00. Podczas Mszy św. poświęcimy tornistry i przybory szkolne dzieciom rozpoczynającym naukę w klasie pierwszej.

3. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Na modlitwę w intencji powołań do kapłaństwa i życia zakonnego zapraszamy w czwartek o godz. 18.00.Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30 oraz od godz. 17.00 do 18.00.

5. Okazja do spowiedzi świętej dla młodzieży gimnazjalnej w piątek od godz. 17.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży pragnącej podjąć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

6. W sobotę – 6 września – chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy od godz. 9.00. Natomiast na godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne.

7. Duszpasterstwo lektorów i ministrantów naszej parafii organizuje w sobotę 18 października wyjazd do Wrocławia. W programie m.in. zwiedzanie miasta śladami pielgrzymki św. Jana Pawła II w 1997 r. Koszt wycieczki – 100 zł, szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii.

8. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do nabycia „Przewodnika Katolickiego”, oraz złożenia ofiary do puszek przeznaczonej na pomoc dla dzieci i młodzieży.

9. Nauczycielom, katechetom, młodzieży, dzieciom, a także rodzicom życzymy wytrwałości na każdy dzień nowego roku szkolnego. Naszym parafianom, również gościom życzymy w rozpoczynającym się tygodniu wielu Bożych łask i wzajemnej życzliwości.

10. Wszystkich naszych drogich zmarłych polecamy Miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu…

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.