Ogłoszenia parafialne

 

24.08.2014 r. – XXI Niedziela zwykła


1. We wtorek będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, do której Ikony Jasnogórskiej tak często, choćby w modlitwie, podążamy. Msze św. o godz. 7.00, 8.30 i 18.00. Niech Matka Jezusa będzie zawsze w naszym życiu cennym świadkiem Bożej obecności.

2. Dzieci w wieku od 7 do 12 lat zapraszamy do wzięcia udziału w pożegnaniu wakacji w czwartek 28 sierpnia. Proponujemy wyjazd do stadniny koni „Fiord” w Młodzikowie. Wśród wielu atrakcji m. in. mini zoo (strusie, osły, kozy, etc.). Także przejażdżki bryczkami oraz na kucykach. Na zakończenie ognisko. Koszt uczestnictwa – 30 zł. Zapisy do wtorku w zakrystii.

3. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci i młodzieży a także po raz ostatni odprawimy Mszę św. o godz. 21.00.

4. Zachęcamy do nabycia: „Przewodnika Katolickiego”.

5. Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia ostatniego tygodnia wakacji.

6. Wszystkich naszych drogich zmarłych, a szczególnie śp. Stefana Boińskiego i śp. Czesława Wiktorowskiego polecajmy Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie...

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.