Ogłoszenia parafialne

 

14.09.2014r. - XXIV Niedziela Zwykła


1. „Prawda fundamentem wychowania” – to motto Tygodnia Wychowania, które będziemy od dziś przeżywali w naszej ojczyźnie. Modlitewną troską otoczmy w tych dniach wychowanie młodego pokolenia do życia zgodnego z wiarą chrześcijańską.

2. W środę – 17 września – przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją po Mszy św. o godz. 8.30 a zakończymy Mszą św. o godz. 18.00. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy.

3. Również w środę przypada 75. rocznica agresji Armii Czerwonej na Polskę. Uroczystość Patriotyczno – Religijną rozpocznie Msza św. w kościele Farnym o godz. 17.00.

4. W czwartek na Mszę św. o godz. 8.30 zapraszamy kręgi przyjmujące kapliczkę Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

5. Także w czwartek o godz. 15.30 w Biechowie odprawiona będzie Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych. Zachęcamy do udziału.

6. W związku ze wspomnieniem św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży zapraszamy młodzież naszej parafii, uczniów szkół średnich oraz gimnazjum na Mszę świętą w czwartek o godz. 18.00. Będzie to równocześnie inauguracja katechez ponadgimnazjalnych przygotowujących do sakramentu małżeństwa.

7. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 będziemy się modlić w intencji rodziców i dzieci, które we wrześniu obchodzą pierwszą rocznicę urodzin.

8. Zachęcamy do udziału w wycieczce do Wrocławia 18 października. Szczegółowe informacje na plakacie.

9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik Katolicki ”.

10.Składamy podziękowania za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na cele budowlane. W przyszłą niedzielę przy wyjściu kościoła będzie można złożyć ofiarę do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Parafianom i gościom życzymy w nowym tygodniu Bożego błogosławieństwa.

11.Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych bliskich zmarłych, szczególnie śp. Mirosławę Szablikowską, śp. Kazimierza Staniszewskiego, śp. Marię Kowalską. Dobry Jezu a nasz Panie...

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.