XIII niedziela zwykła 26.06.2016r.

1. Rozpoczął się czas wakacji, dlatego pragniemy przypomnieć, że od Boga i Jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy też o obowiązku świętowania Dnia Pańskiego – Niedzieli. Niech wypoczynek i kontakt z naturą jeszcze silniej zbliży nas do Pana Boga.

2. W środę przypada Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła – to dwa wielkie filary, na których wznosi się Kościół. Mszę św. o godz. 7.00, 8.30 i 18.00.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota m-ca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty w czwartek i piątek od godz. 17.00.

4. Chorych i starszych z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę od godz. 9.00. Natomiast o godz. 20.00 zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo adoracyjne.

5. Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli przez cały okres wakacji, w naszej parafii odprawiać będziemy dodatkową Mszę św. o godz. 21.00.

6. Wakacyjne spotkania dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat odbywać się będą od jutra do 1 lipca. Szczegółowe informacje w gablotach, zapisy jeszcze możliwe w zakrystii. Koszt – 120 zł.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Przewodnik Katolicki” oraz złożyć ofiarę do puszek przeznaczoną na wsparcie młodzieży udającej się do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży.

8. Na czas pracy i wakacyjnego odpoczynku naszych Parafian, jak również Gości polecamy Opiece Bożej.

9. Bożemu miłosierdziu polecamy naszych zmarłych, w sposób szczególny śp. Łucję Rutkowską, śp. Irenę Popielarz, śp. Czesława Makowskiego. Dobry Jezu...

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.