V Niedziela Wielkanocna 03.05.2015r.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych – w dni powszednie po wieczornej Mszy św., natomiast w niedzielę o godz. 17.30.

2. Na Mszę św. w intencji strażaków zapraszamy w przypadające w poniedziałek wspomnienie św. Floriana o godz. 18.00.

3. Do wspólnej modlitwy w intencji powołań zachęcamy w czwartek podczas Mszy św. o godz. 18.00. od godz. 17.00 okazja do spowiedzi dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

4. Uroczystości 100. rocznicy śmierci abp Edwarda Likowskiego – Prymasa z Wrześni rozpocznie Msza św. w kościele farnym w piątek o godz. 18.00.

5. Katecheza przedchrzcielna oraz drugie spotkanie przygotowujących się do sakramentu małżeństwa w piątek o godz. 19.00.

6. W sobotę na Mszę św. o godz. 8.30 zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca.

7. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

8. Także w przyszłą niedzielę na godz. 19.00 zapraszamy na koncert organowy inaugurujący cykl spotkań z muzyką organową. Gościnnie wystąpi skrzypek – Jarosław Drynkowski, a na organach zagra Przemysław Piechocki.

9. Przyjmujemy intencje mszalne na III kwartał 2015r.

10. Ofiary z przyszłej niedzieli zebrane podczas Mszy św. przeznaczymy na cele budowlane, natomiast przed kościołem do puszek zbierać będziemy na wsparcie dotkniętych trzęsieniem ziemi w Nepalu.

11. Przy wyjściu z kościoła można zakupić „Przewodnik Katolicki”, „List”, „Misyjne drogi „ oraz „Wspólnotę”.

12. Solenizantom i Jubilatom, Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na cały rozpoczynający się tydzień.

13. Dobremu Bogu polecamy naszych zmarłych, w szczególny sposób śp. Polinę Nawrocką, śp. Andrzeja Paradowskiego. Dobry Jezu...

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.