IV Niedziela Zwykła - 31.01.2016r.

1. We wtorek – 2 lutego przeżywać będziemy w Kościele Święto Ofiarowania Pańskiego. W polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na Msze święte, na które przyniesiemy świece zwane gromnicami zapraszamy o godz. 7:00, 8:30, 10:00,18:00.
Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, w czasie której poświęcimy świece dzieciom pierwszo-komunijnym.

2. Jednocześnie dzień 2 lutego w Kościele ustanowiony jest jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą w szczególny sposób obejmujemy osoby, które oddały swoje życie na służbę Bogu i ludziom w zakonach, zgromadzeniach i instytutach świeckich. Prośmy też o liczne i święte powołania do życia zakonnego w naszych rodzinach i wspólnocie parafialnej. Ofiary zebrane w tym dniu przeznaczone są na pomoc dla Sióstr Karmelitanek w Gnieźnie.

3. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
Okazja do spowiedzi:
- w piątek od godz. 15:00 do 16:00 – dzieci szkół podstawowych
- a od godz. 17:00 do 18:00 – klasy I, II i III gimnazjum
Msza św. dla dzieci w piątek o godz. 16:00, dla młodzieży gimnazjalnej o godz. 18:00.Po Mszy św. spotkanie dla młodzieży klas drugich.

4. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę od godz. 9:00. Natomiast na godz. 20:00 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik Katolicki”, oraz złożyć ofiarę do puszek przeznaczoną dla dzieci i młodzieży.

6. Parafianom i sympatykom naszej Parafii życzymy radości w gronie rodziny, bliskich i przyjaciół.

7. Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych zmarłych, szczególnie śp. Iwonę Ignaszak, śp. Teresę Dopierała. Wieczny odpoczynek...

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.