Ogłoszenia parafialne

XVII Niedziela Zwykła 24.07.2016r.

1. Zachęcamy parafian i sympatyków naszego kościoła do przeżywania w tym tygodniu wspólnie z Ojcem Świętym Franciszkiem pielgrzymki do naszej Ojczyzny oraz z młodzieżą całego świata podczas Światowych Dni Młodzieży.

2. Zapraszamy do udziału w modlitewnym czuwaniu w duchowej łączności z papieżem Franciszkiem w sobotę o godz. 21.00.

3. Katolickie Porozumienie Samorządowe oraz oo. Paulini w Biechowie zapraszają na przejście Jubileuszową Bramą Miłosierdzia w Biechowie dnia 28 lipca i 4 sierpnia. Wyjazd o godz. 17.00. Zapisy w zakrystii.

4. Do naszej parafii 2 sierpnia przybędą dwie grupy pielgrzymkowe pieszej pielgrzymki do Częstochowy. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przyjęcie pielgrzymów do swoich mieszkań. Osoby, które zechcą przyjąć pielgrzymów prosimy o zgłoszenie w biurze parafialnym lub zakrystii.

5. Zachęcamy do nabycia „Przewodnika Katolickiego”.

6. Przy wyjściu z kościoła można złożyć do puszki ofiarę przeznaczoną na wsparcie Światowych Dni Młodzieży.

7. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżycia tygodnia pracy, a także dni wolnych od codziennych zajęć.

8. Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Sławomira Cumkę, śp. Władysława Tomczaka i wszystkich naszych bliskich zmarłych. Dobry Jezu...

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.