Ogłoszenia parafialne

23.11.2014r. – XXXIV niedziela zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Tę uroczystość przeżywamy w ostatnią niedzielę roku kościelnego dla podkreślenia, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie.

2. Spotkanie młodzieży klas trzecich przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania rozpocznie Msza św. w poniedziałek o godz.18.00, natomiast po jej zakończeniu katecheza formacyjna.

3. Katecheza dla klas trzecich ponadgimnazjalnych w czwartek o godz. 19.00.

4. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu oraz korzystania z sakramentu pokuty w każdy czwartek od godz. 17.30.

5. Młodzież naszej parafii zapraszamy do udziału w Dniach Radości, które odbędą się w dniach 28 -30 listopada w Janowcu Wlkp. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik katolicki”.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na jadłodajnię św. Brata Alberta (1249zł). W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę na pomoc dla dzieci i młodzieży oraz zakupić opłatki i świece na stół wigilijny w cenie 6 i 12 zł.

8. Parafianom i gościom życzymy wielu radości w rozpoczętym nowym tygodniu, solenizantów i jubilatów polecamy Bożej Opatrzności.

9. Wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.