V Niedziela Wielkanocna 24.04.2016r.

1. Na kolejną katechezę dla małżeństw zapraszamy w piątek o godz. 19.00.

2. Spotkanie młodzieży gimnazjalnej klas drugich i trzecich przygotowującej się do bierzmowania w sobotę o godz. 10.00.

3. Zapraszamy wszystkich chętnych a szczególnie młodzież do wspólnej modlitwy przy symbolach Światowych Dni Młodzieży w naszym kościele w sobotę 30 kwietnia w godz. od 10.00 do 11.00. Około godz. 11.00 wyruszymy z Symbolami w pieszej pielgrzymce do Biechowa gdzie nastąpi pożegnanie Symboli wędrujących po naszej Archidiecezji.

4. Przyjmujemy zapisy na wyjazd do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży w dniach od 25 lipca do 31 lipca oraz w drugim wariancie od 29 do 31 lipca. Szczegółowe informacje w zakrystii.

5. Przy wyjściu z kościoła można zakupić „Przewodnik Katolicki” oraz złożyć ofiarę do puszek przeznaczoną na pomoc dla Ukrainy.

6. Solenizantom i Jubilatom, Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Dobremu Bogu polecamy naszych zmarłych, w szczególny sposób śp. Kazimierę Jaroni, śp. Barbarę Majdecką. Dobry Jezu...

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.