XVI Niedziela Zwykła 19.07.2015

1. Z racji przypadającego w sobotę wspomnienia św. Krzysztofa - patrona podróżujących i kierowców, w przyszłą niedzielę – po Mszach św. o godz. 10.30 i 12.00 poświęcimy pojazdy mechaniczne na parkingu przed kościołem.

2. Tradycyjnie do naszej parafii 28 lipca przybędą dwie grupy pielgrzymkowe. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przyjęcie pielgrzymów do swoich mieszkań. Osoby, które zechcą przyjąć pielgrzymów prosimy o zgłoszenie w biurze parafialnym lub zakrystii.

3. Dzieci w wieku od 7 do 13 lat zapraszamy do wzięcia udziału w półkoloniach letnich od 3 do 7 sierpnia. Zapisy w zakrystii.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik Katolicki”.

5. Dziękujemy za złożone w minioną niedzielę ofiary na cele budowlane (5.707 zł). W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przeznaczona dla dzieci i młodzieży.

6. Naszym Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżycia kolejnego tygodnia, oddając wszystkich wstawiennictwu św. Patronów.

7. Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Franciszka Witaszaka, śp. Józefa Gaurę i wszystkich naszych bliskich zmarłych. Dobry Jezu...

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.