OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI Niedziela Wielkanocna 10.05.2015r.

1. Na koncert organowy inaugurujący cykl spotkań z muzyką organową zapraszamy dziś na godz. 19.00. Gościnnie wystąpi skrzypek – Jarosław Drynkowski, a na organach zagra Przemysław Piechocki.

2. Od najbliższego poniedziałku – przez trzy kolejne dni – będziemy się modlić o dobre urodzaje. Będziemy prosić Boga o obfite plony i błogosławieństwo dla ciężkiej pracy ludzkiej na roli, o sprawiedliwy podział dóbr i chleb dla głodujących w naszym kraju i na całym świecie.

3. W środę na godzinę 20.00 zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

4. W czwartek o godz. 19.00 katecheza dla młodzieży ponadgimnazjalnej klas pierwszych.

5. Spotkanie formacyjno-modlitewne dla małżonków w piątek o godz. 19.00.

6. Od piątku rozpoczniemy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7. Młodzież klas trzecich ponadgimnazjalnych uczęszczającą na katechezę, oraz osoby młode pragnące zaangażować się w przygotowanie do ŚDM w Krakowie w 2016 r., jak również tych, którzy będą chcieli wziąć udział w tym wydarzeniu zapraszamy na czuwanie modlitewne w sobotę na godz. 20.00.

8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 modlić się będziemy w intencji dzieci, które w tym miesiącu kończą pierwszy rok swojego życia oraz ich rodziców.

9. Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w sobotę 13 czerwca o godz. 18.00 i w niedzielę 21 czerwca o godz. 12.00.

10. Dziękujemy za ofiary zebrane podczas Mszy św. przeznaczone na cele budowlane, natomiast przed kościołem do puszek można złożyć ofiarę na wsparcie dotkniętych trzęsieniem ziemi w Nepalu.

11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia „Przewodnik katolicki” i „L’Osservatore Romano”.

12. Dobremu Bogu polecamy naszych zmarłych, w sposób szczególnie śp. Urszulę Nawrocik, śp. Cecylię Wiśniewską. Dobry Jezu...

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.