II Niedziela Zwykła – 15.01.2017r.

1. Od środy 18 do 25 stycznia trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do modlitwy w tej intencji.

2. Także w środę na Mszę św. o godz. 8.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy osoby przyjmujące kapliczkę Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

3. W sobotę – 21 stycznia – przypada Dzień Babci, a w niedzielę – 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

5. W czasie kolędy – od poniedziałku do piątku – nie będzie Mszy św. wieczornej. Jednocześnie przypominamy, że w czasie kolędy biuro parafialne jest czynne we wtorki i piątki od godz. 9.00 do 10.00.

6. Sakramentu chrztu udzielać będziemy w sobotę 11 lutego o godz. 18.00 i w niedzielę 19 lutego o godz. 12.00.

7. Za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele budowlane składamy serdeczne podziękowania (6.895 zł.). W przyszłą niedzielę będziemy mogli złożyć ofiarę do puszek stanowiące pomoc dla misjonarzy naszej archidiecezji.

8. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Parafianom i gościom życzymy Bożego Błogosławieństwa na rozpoczynający się nowy tydzień.

9. Polećmy Dobremu Bogu naszych bliskich zmarłych, śp. Mirosławę Krauze, śp. Rozalię Stefaniak, śp. Kazimierz Waszaka, śp. Jana Klimczaka. Wieczny odpoczynek…

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.