Ogłoszenia parafialne

XXX Niedziela zwykła – Niedziela Misyjna – 25.10.2015r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Modlitw w intencji misji i misjonarzy, przeżywany pod hasłem: „Ochrzczony to znaczy posłany”. Składanymi dziś ofiarami pragniemy wesprzeć wielkie dzieło misji.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Codziennie po wieczornej Mszy św. w sobotę i niedzielę o godz. 17.30, natomiast dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.

3. Klasy trzecie ponadgimnazjalne zapraszamy na katechezę w ramach katechizacji przedmałżeńskiej w czwartek o godz. 19.00

4. Spotkanie młodzieży klas III przygotowującej się do bierzmowania w tym tygodniu na cmentarzu farnym w czwartek o godz. 16.00 – grupa żeńska, natomiast w piątek o godz. 16.00 – grupa męska (wejście od ul Gnieźnieńskiej).

5. Różaniec za zmarłych z wymieniankami jednorazowymi odmawiać będziemy od 3-go listopada o godz. 17.30. Stosowne druki wyłożone są przy obrazie św. Jana Pawła II. Prosimy czytelnie wypisać imiona i nazwiska swoich zmarłych i złożyć w zakrystii.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika katolickiego”.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc dla dzieci i młodzieży.

8. Wszystkich Parafian i Gości zachęcamy do podjęcia modlitwy w intencji misji i życzymy dobrego niedzielnego odpoczynku oraz owocnego tygodnia pracy.

9. Wszystkich naszych wiernych zmarłych, szczególnie śp. Mariolę Wiechcińską, śp. Jerzego Wojciechowskiego, śp. Piotra Kaczorowskiego polecajmy miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu a nasz Panie...

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.