XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2016 r.

1. Od soboty (1 października) zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Nabożeństwa odprawiane będą od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., w sobotę i niedzielę o godz. 17.30, natomiast dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.

2. W sobotę od godz. 9.00 chorych i starszych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną. Natomiast na godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne.

3. W przyszłą niedzielę spotkanie rodziców młodzieży klas trzecich przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy św. o godz. 12.00.

4. Wyjazd Wspólnoty Żywego Różańca na dzień skupienia do Gniezna w sobotę 8 października o godz. 8.45. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

5. Tygodnik „Przewodnik katolicki”, można nabyć przy wyjściu z kościoła. Można także złożyć ofiarę do puszek przeznaczoną na pomoc dla dzieci i młodzieży.

6. Zmarłych, których Bóg powołał do siebie w ostatnim czasie oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych, polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.