14.12.2014r. – III Niedziela Adwentu

1. Do udziału w Roratach dzieci z rodzicami zapraszamy w poniedziałek, środę i piątek na godz. 18.00. Dla dorosłych Roraty codziennie o godz. 7.00.

2. Spotkanie młodzieży klas trzecich przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w środę o godz.19.15.

3. W czwartek na Mszę św. o godz.8.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy osoby przyjmujące kapliczkę Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

4. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się w sobotę 20 grudnia według następującego planu:

- od godz. 9.00 do 10.00

- od godz. 10.30 do 11.30

- od godz. 14.30 do 15.45

- od godz. 16.30 do 17.30

5. Biuro parafialne w tym tygodniu z racji spowiedzi adwentowych w parafiach dekanatu czynne po każdej Mszy św.

6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz.10.30 udzielimy błogosławieństwa rodzicom i dzieciom, które w tym miesiącu kończą pierwszy rok życia.

7. Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną z racji Świąt Bożego Narodzenia odwiedzimy w poniedziałek 22 grudnia od godz. 9.00.

8. Informujemy, że zgodnie z tradycją naszej parafii Pasterka odprawiona zostanie o godz. 22.00.

9. Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy 10 stycznia o godz. 18.00 oraz 18 stycznia o godz. 12.00.

10.Przygotowane świąteczne paczki dla dzieci prosimy dostarczyć do zakrystii lub biura parafialnego do środy – tj. 17 grudnia.

11.Opłatki i świece na stół wigilijny, a także „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki" oraz „L’Osservatore Romano” można nabywać przy wyjściu z kościoła Natomiast na przyszłą niedzielę ministranci przygotują sianko na stół wigilijny.

12.Dziękujemy za ofiary złożone dziś na cele budowlane oraz w poprzednią niedzielę na Kościół na Wschodzie (985zł). Parafianom i gościom na te szczególne dni przygotowania do świętowania Bożego Narodzenia życzymy pokoju, radości i wzajemnej miłości.

13.Naszych wiernych zmarłych, szczególnie śp. Zbigniewa Wróblewskiego, polećmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.